Виховна робота

Наш дружний клас

Подорож до королівства Математики







      Екскурсія до Запоріжжя
 На осінніх канікулах учні 3 класів залюбки відвідали Дитячу залізну дорогу у місті Запоріжжі. Діти мали нагоду відвідати зоопарк, акваріум, побачити рідкісні рослини в ботанічному саду. Учні милувалися цікавими рослинами і парковим дизайном, залюбки фотографувалися на галявині казок. Дуже цікавою і повчальною була екскурсія в історію залізничного транспорту. Стомлені але задоволені діти повернулися додому.














Тиждень математики
            З  30.11 по 04.12 у школі пройшов тиждень математики для учнів 1-4х класів
Протягом тематичного тижня на учнів чекала
цікава мандрівка. Діти знайомилися з творчістю американської художниці Сієни Моріс. Її оригінальні картини – це нагромадження чисел від 1 до 12. Художниця малює числами. Для цієї техніки вона винайшла власну назву – numberism (числізм). Учні мали можливість створити свою оригінальну картину в цій техніці.
 
      Наступним не менш захоплюючим заходом була виставка робіт «Цифра в мозаїці», де кожен учасник міг проявити свої творчі здібності, фантазію. Для виконання своєї роботи діти використовували несподівані матеріали: крупи, каву, насіння, блискітки тощо.
 
        А завершився тиждень розважальною грою «Математична веселка». На якій учні мали змогу переконатися, що її Величність МАТЕМАТИКА буває різною — веселою і мудрою, таємничою і чарівною, пристрасною і поміркованою. На різноманітних станціях діти грали в ігри, співали пісні про геометричні фігури, складали величезний танграм, створювали аплікацію з паперу і малюнки з сірників, змагалися в спритності на спортивній станції, веселилися разом з учителями на гумористичній станції і звичайно розгадували закодоване послання. А нагородою за старання стали солодкі призи для всіх учасників гри.











 

День Святого Валентина


З історії. Багато століть тому давньоримським воїнам закон не дозволяв одружуватися, поки вони перебували на службі (а служба тривала 25 років!), і тим більше освячувати шлюб в церкві. Святий Валентин, пастир і духівник воїнів, потайки благословляв люблячі серця і, незважаючи на заборону, освячував відносини церковним обрядом.
Непокірного священика видали. Він був страчений 14 лютого. З тих пір цей день відзначається як день закоханих. Неодмінним атрибутом урочистостей до дня Святого Валентина є валентинка - послання, яке адресують коханій людині. Однією з перших валентинок була картка, надіслана в 1415 році Чарльзом, герцогом Орлеанським, своїй дружині з в'язниці Таузр, де він був в ув'язненні. Картка досі зберігається в Британському національному музеї.

.Не втрачайте день, коли можна передати свої почуття, свої зізнання коханій людині, і просто тим людям, які люблять вас більше, ніж хто-небудь. Природно, ви вже здогадалися, що мова йде про наших батьків, мам, тат, дідусів, бабусь, сестричок, братиків. 14 лютого - це день, коли можна не соромлячись висловити свою любов до  близької людини.







   "На крилах снігових пісень зустрічаємо весну"

12 березня всі учні нашого класу взяли участь у святкуванні масляної. Діти збирали приказки і прислів'я присвячені зустрічі весни, знайомилися з обрядами проводів зими, зробили велике опудало. До нього прикріпили людські вади з якими учні хотіли попрощатися у цьому році і спалили. На виховній годині всі залюбки виготовяли пташок з паперу. Ними прикрасили дерево і коридор щколи. Та найбільше учням сподобався весняний ярмарок. Шануймо звичаї нашого народу!
 














Всесвіт нам бентежить мрії...

12 квітня святкують Всесвітній день авіації та космонавтики. До цього свята учні знайомилися з життям відомих українців, чиї імена асоціюються з підкоренням космічних просторів. А також мали можливість створити власні літальні апарати.

















Всесвітній день охорони праці

28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці .
У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

В Україні цей день отримав назву «День охорони праці» і відзначається з 2006 року щорічно 28 квітня. Учні 3-б класу  взяли участь у конкурсі малюнків «Охорона праці очима дітей».





 

Чорнобиль 30 років потому

З метою вшанування 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи в школі пройшли заходи присвячені цій скорботній даті. На виховній годині учні дізналися про подвиг сміливих пожежників, які ціною свого життя врятували людство від страшного лиха.
    Доземно схиляємо голови в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії. Перед живими. Перед пам'яттю до часу померлих від радіаційного смерчу.











 Акція  "Подаруй квітку школі"

Своїми руками прикрашаємо рідну школу. 



















9 травня-День Перемоги та вшанування пам'яті загиблих у Другій світовій війні


   Друга світова війна дуже вплинула на долю України та її мешканців.Величезні втрати близьких, рідних, розрухи, страждання та біль. Майже кожна українська родина відчула на собі біль війни. скільки б не минуло часу, ми завжди будемо пам'ятати та шанувати наших героїв, які віддали своє життя за рідну землю.











2016-2017 н.р.


Обираємо захоплення для душі.


8 вересня учні 4-Б класу відвідали ЦНТТ.  Директор центру Морозова М.О. ознайомила учнів з гуртками, які успішно працюють уже багато років. Діти мали змогу не тільки побачити роботи однолітків, але й спробувати свої сили у створенні цікавих виробів своїми руками. Бажаємо всім працівникам ЦНТТ творчих вихованців і нових перемог!












































День партизанської слави


22 вересня вже традиційно учні нащої школи на класних годинах знайомляться з партизанським рухом на території Марганця 
під час Великої Вітчизняної війни . День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.  


    День захисника́ України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

     Ідея козацтва щільно переплелася з історією українського
народу. І сьогодні козак - це не той, хто одягнений у шаровари. Козак, це перш за все, воїн за духом, але воюватиме він тільки за одну річ - свободу.


     Напередодні свята хлопці четвертих класів зустрілися в товариських змаганнях, щоб перевірити власні сили, розум, спритність. А ще учні дізналися багато цікавого про життя козаків на Січі.
    Під час  свята директор школи Волкова О.І. вручила солодкі призи дітям, батьки яких є учасниками АТО і привітала всіх присутніх зі святом.


















6 лютого – День визволення Марганця від 

німецько-фашистських загарбників

         Наближається 6 лютого – День визволення Марганця від німецько-фашистських загарбників. До цієї дати в школах запланована низка заходів: класні години, екскурсії до музею, зустрічі з ветеранами, бібліотечні уроки тощо. На яких діти згадують про тих, хто воював з сильним і підступним ворогом на фронтах Великої Вітчизняної війни, протистояв гітлерівцям в підпіллі й партизанських загонах, хто не побачив світлого лютневого дня 1944 року. Згадують славні імена героїв-марганчан такі як М.К.Клочко, П.І.Бережний, О.Г.Гількевич, П.П.Бєлєнцов, Зінаїда Бичкова, Марія Рудова та багато інших.
Учні четвертих класів познайомилися з експозиціями шкільного музею,  присвяченими цій даті. Екскурсоводи цікаво розповіли про життя і партизанську діяльність героїв-марганчан, про пам’ятники і меморіали на території міста де люди вшановують загиблих героїв.
















Про діяльність партизанського загону під командуванням М.К. Клочка дуже цікаво розповіла дітям бібліотекар нашої школи Любар В.М. Вона познайомила учнів і з виставкою літератури присвяченої Великій Вітчизняній війні. Дуже ціками були спогади марганчан про ці страшні воєнні часи. На бібліотечному уроці лунали і вірші випускників нашої школи про війну. 



















          Єдиний урок «Рідній Дніпропетровщині – 85 років» 
пройшов 27лютого в 4-Б класі. На ньому діти знайомилися з історією і культурою рідного краю. Вивчали цікаве про «чудеса» рідної області. На уроці звучали вірші про Дніпропетровщину.



День пам'яті та примирення , День Перемоги
Василь Симоненко 
САЛЮТИ МИРУ 
В дні травневі, мріями багаті, 
Коли щастя хлюпає з пісень, 
Ми щороку зістрічаєм свято - 
Перемоги радісної день.


І встають у пам'яті дороги, 
Ті, що довелося нам пройти, 
Щоб багряний прапор Перемоги 
Над рейхстагом гордо пронести. 



І живуть у пам'яті народу 

Його вірні дочки і сини, 
Ті, що не вернулися з походів 
Грізної, великої війни. 




Їх серцям - віками пломеніти 

На червоних наших прапорах, 
Їх думкам - перемагать і жити 
В наших творчих думах і ділах. 




Їх життя, їх помисли високі, 

Котрим не судилось розцвісти, 
Закликають мир ясний і спокій, 
Як зіницю ока, берегти. 




І тому, коли надходить свято, - 

Кожен рік у травні, навесні, - 
Наші грізні бойові гармати 
Салютують миру - не війні!
Ми пам'ятаємо!




Немає коментарів:

Дописати коментар